GN.SCHUKO, Z PRZESŁ.P.OP.W.Ś. ANT. S.M, Kod produktu: ME-MTN2303-0414
Dostępność:
Kod sklepowy: 24928
Kod produktu: ME-MTN2303-0414
Kod kreskowy: 3606480303661
Stan: Nowy
Termin dostawy: do 30 dni
Powiadom mnie o zmianie dostępności
Wyślij znajomemu
Opis produktu
Inne z tej kategorii
Zobacz inne produkty z tej kategorii
Czujnik natęzenie oświetlenia, KNX
Skręcony przewód w oplocie bawełnianym - biały
Puszka montażowa do ściany twardej, 4M, niebieska
Detektor LPG, 230V, 3M, biały
Płytka centralna IAE/UAE
Ap-Wyłącznik dzwonkowy
Mod.przyc.przyw. Pojed.niebieska LED System Domofon
Gniazdo brytyjskie 13A 250V