GNIAZDO+UZ.,PRZESŁ.Z BEZ.Z KL.KREM.S.D., Kod produktu: ME-MTN2510-4044
Dostępność:
Kod sklepowy: 25873
Kod produktu: ME-MTN2510-4044
Kod kreskowy: 3606480306129
Stan: Nowy
Termin dostawy: do 30 dni
Powiadom mnie o zmianie dostępności
Wyślij znajomemu
Opis produktu
Inne z tej kategorii
Zobacz inne produkty z tej kategorii
Klawisz pojedynczy System 55 kolor aluminium
Plate 3M BS Reflex snow
Gniazdo SCHUKO kalpka do obw.bezp System 55 zielony
Ramka ozdobna 2M crystal black diamond
Klawisz z symbolem "Żarówka"
Gniazdo brytyjskie 13A 250V
sensor czujnika ruchu
Plate 2M BS techn. ivory
pokrywa ściemniacza
IR łącznik oświetleniowy, przekaźnik, 120V, 1M, srebrny